Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Chałupy

Chałupy, zachodniopomorskie

  • 495 000 zł
  • 23 081 m²
  • 21,45 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Wójtowicz-...

Skontaktuj się

Działka budowlana Chałupy

Chałupy, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

495 000 zł

23 081 m²

21,45 zł/m²

Działka budowlana Chałupy

Zaktualizowane: 15 maja 2026

495 000 zł 23 081 m² 21,45 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 495 000 zł (21,45 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 23 081 m²
  •   kształt: nieregularny
  • Media: woda
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grand Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 660447

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka z własnym stawem - Chałupy, gm. Świeszyno

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Chałupy (gmina Świeszyno), zaledwie 8 km od Koszalina. Działka idealna pod inwestycję, siedlisko, agroturystykę lub jako miejsce na wymarzony dom w otoczeniu natury.

Działka o powierzchni 2,3081 ha obejmuje grunty sklasyfikowane jako RIVa, PsIV oraz N. Teren ma nieregularny kształt i urozmaiconą rzeźbę, porośnięty jest trawą oraz częściowo uprawiany. (...)

Agent

Iwona Wójtowicz-Grabowska

793 706...

793 706 606

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Wójtowicz-Grabowska

793 706...

793 706 606

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Wójtowicz-Grabowska

Zostaw telefon, oddzwonimy